Mød Micky Creatives!

Vi er eksperter i kreativ markedsføring på TikTok, og vi glæder os til at hjælpe jer med at udfolde jeres markedsføringspotentiale

Thomas Mikkelsen - Projektleder Micky Creatives

Thomas Mikkelsen

thomas@mickycreatives.com
Campaign Coordinator
Michel Sian - founder & CSO hos Micky Creatives

Michel Sian

michel@mickycreatives.com
Founder & CSO
Natasia Post - Projektleder Micky Creatives

Natasia Post

natasia@mickycreatives.com
Campaign Manager
Morten Munksgaard - founder & CMO hos Micky Creatives

Morten Munksgaard

morten@mickycreatives.com
Founder & CMO
Magnus Daugaard - projektleder hos Micky Creatives

Magnus Daugaard

magnus@mickycreatives.com
Campaign Manager
Johanne Byskov - Projektleder Micky Creatives

Johanne Byskov

johanne@mickycreatives.com
Campaign Manager
Lasse Christiansen - COO hos Micky Creatives

Lasse Christiansen

lasse@mickycreatives.com
COO
Nicky-solo

Nicky Andersen

nicky@mickycreatives.com
Founder & CEO

Book et uforpligtende møde med os

Vi sidder klar til at give dig sparring på din næste kampagne.
Udfyld dine informationer, og så kontakter vi dig


Micky Creatives

Kontakt

+45 23 98 54 90
Hello@mickycreatives.com

Adresse

Sankt Peders Stræde 45B, 2. sal
1453 København

Informationer

Micky Creatives ApS
CVR: 41699159